tel. 68 324 33 79

kom. 664 059 501

lubusz@lubusz.pl

A A A

Wyniki wyszukiwania:    działki inwestycyjne na sprzedaż

Działka inwestycyjno-budowlana 10h

6000000 zł

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni 10 ha umiejscowioną przy głównej drodze Zielona Góra - Nowogród w odległości kilkunastu kilometrów od Zielonej Góry. Położona jest na terenie suchym tuż przy drodze, posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego z uzgodnionymi warunkami zabudowy.

więcej

Działka inwestycyjno-budowlana 4h

2400000 zł

Oferujemy Państwu działkę budowlano - inwestycyjną położoną przy głównej drodze Zielona Góra-Nowogród o powierzchni 4 ha oddaloną o kilkanaście kilometrów od Zielonej Góry. Działka sucha o równym podłożu granicząca z drogą asfaltową, posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, są uzgodnione warunki zabudowy.

więcej

Działka inwestycyjna na obrzeżach Zielonej Góry

399000 zł

Działka inwestycyjna na obrzeżach Zielonej Góry położona przy drodze utwardzonej. Powierzchnia 13.

więcej

Gospodarstwo rolne, zabudowania oraz duża działka usługowo-handlowa

1550000 zł

Proponujemy Państwu kupno nieruchomości składającej się z gospodarstwa rolnego wraz z zabudowaniami oraz leżącej na jej terenie działki usługowej z wydanym pozwoleniem na budowę dużego pawilonu handlowego. Miejscowość położona jest wśród krainy jezior Przemęckiego Parku Krajobrazowego, niedaleko nieruchomości obserwuje się bytowanie żurawi i innych rzadkich okazów ptaków, w pobliżu Sława Śląska.

więcej

Piękna działka

649000 zł

Proponujemy Państwu do zakupu działkę o powierzchni 1,10 ha zlokalizowaną 5 km od tablicy Zielona Góra. Ziemia klasy V i VI, teren suchy zadrzewiony samosiejkami, na granicy działki zejście prądu.

więcej

1 z 2 następna >>

Oferta specjalna

Mieszkanie z klimatem XIX wieku w oryginalnej kamienicy blisko centrum Zielonej Góry.

197000 zł zł

Mieszkanie w dwupiętrowej przedwojennej kamienicy z zachowanym klimatem i oryginalnymi elementami architektonicznymi zarówno w mieszkaniu jak i na klatce schodowej. Na podłodze oryginalne, szerokie jak i bardzo grube deski, XIX wieczne drzwi dwuskrzydłowe i okna z oryginalnymi klamkami, piec kaflowy z 1850 roku.

więcej

Mieszkanie 107 m2 w Zielonej Górze na I piętrze w budynku z cegły.

224.000 zł zł

Przestrzenne dwu salonowe mieszkanie o dużym potencjale usytuowane na I piętrze w Zielonej Górze. Na powierzchni 107,50 m2 zostały rozmieszczone dwa bardzo duże pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

więcej

3-pokojowe na 1 piętrze w niskim bloku osiedle Łużyckie w Zielonej Górze

175.500 zł zł

Przedstawiam na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w wyremontowanym bloku na bardzo dobrze zagospodarowanym osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. Na powierzchni 50,50 m2 rozmieszczone są: - 3 ustawne pokoje - duża kuchnia z oknem - łazienka - osobno toaleta - przedpokój W mieszkaniu bardzo dobrze rozplanowane są pomieszczenia, lokal środkowy, ciepły, budynek po termomodernizacji.

więcej

Rodzaj nieruchomości
Nr oferty
Cena
Powierzchnia
Rynek
Kraj
Województwo
Miejscowość
pierwotny wtórny

UL. LISOWSKIEGO 5, 65-072 ZIELONA GÓRA

Godziny otwarcia biura: Pon – Pt od 9:00 do 18:00

soboty na życzenie klienta

 

Mapa strony

admin

Copyright (c) LUBUSZ 2011. All Rights reserved. Powered by Ovetec CMS