tel. 68 324 33 79

kom. 664 059 501

lubusz@lubusz.pl

A A A

Wyniki wyszukiwania:    lokal na wynajem

Lokal ( 2 pomieszczenia) w ścisłym centrum Zielonej Góry

1250 zł

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na parterze w ścisłym centrum Zielonej Góry ( 150 m od ratusza). Powierzchnię 36 m2 tworzą 2 lokale, które mogą funkcjonować jako połączone lub odrębne ( posiadają także osobne wejścia).

więcej

Lokal użytkowy w centrum Zielonej Góry

3950 zł

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Zielonej Góry usytuowany w kamienicy na parterze przy ulicy. Na powierzchni 39 m2 rozmieszczone są dwa duże pomieszczenia oraz toaleta, a jedno z pomieszczeń wewnętrznych jest na lekkim podwyższeniu.

więcej

Wynajem lokalu użytkowego

2950 zł

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal w centrum Zielonej Góry o powierzchni 82 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku z cegły. W skład jego wchodzą dwa połączone pomieszczenia, łazienka, WC oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, ogrzewanie gazowe.

więcej

Duży lokal do wynajęcia

7000 zł

Oferujemy Państwu do wynajęcia duży lokal w centrum Zielonej Góry o powierzchni 257 m2 umiejscowiony na wysokim parterze w budynku z cegły. Nieruchomość składa się z trzech dużych pomieszczeń oraz mniejszego pomieszczenia gospodarczego, w którym znajduje się kuchnia oraz toaleta.

więcej

1 z 1

Oferta specjalna

Mieszkanie z klimatem XIX wieku w oryginalnej kamienicy blisko centrum Zielonej Góry.

197000 zł zł

Mieszkanie w dwupiętrowej przedwojennej kamienicy z zachowanym klimatem i oryginalnymi elementami architektonicznymi zarówno w mieszkaniu jak i na klatce schodowej. Na podłodze oryginalne, szerokie jak i bardzo grube deski, XIX wieczne drzwi dwuskrzydłowe i okna z oryginalnymi klamkami, piec kaflowy z 1850 roku.

więcej

3 pokojowe mieszkanie po remoncie os. ZACISZE

279000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe w Zielonej Górze na spokojnym osiedlu Zacisze położone blisko lasu w niskim bloku z cegły. W mieszkaniu wymienione zostały drzwi, kaloryfery, instalacje.

więcej

Mieszkanie 107 m2 w Zielonej Górze na I piętrze w budynku z cegły.

224.000 zł zł

Przestrzenne dwu salonowe mieszkanie o dużym potencjale usytuowane na I piętrze w Zielonej Górze. Na powierzchni 107,50 m2 zostały rozmieszczone dwa bardzo duże pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

więcej

Rodzaj nieruchomości
Nr oferty
Cena
Powierzchnia
Rynek
Kraj
Województwo
Miejscowość
pierwotny wtórny

UL. LISOWSKIEGO 5, 65-072 ZIELONA GÓRA

Godziny otwarcia biura: Pon – Pt od 9:00 do 18:00

soboty na życzenie klienta

 

Mapa strony

admin

Copyright (c) LUBUSZ 2011. All Rights reserved. Powered by Ovetec CMS